logo

 

 Cała Polska Czyta Dzieciom 2016

 

11 czerwca 2016r. mieliśmy przyjemność gościć dzieci i rodziców na kolejnym pikniku rodzinnym zorganizowanym z okazji akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Pracownicy naszej poradni wcielili się tym razem w postacie bohaterów bajki „Czerwony Kapturek” czytając ją dzieciom. Młodzież z Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Łowiczu zaprezentowała ciekawą i zabawną własną wersję bajki o Kapturku. Dzieci miały również możliwość spróbowania konnej jazdy, pomalowania twarzy, stworzenia masek z bohaterami bajki, zakładek do książek z Czerwonym Kapturkiem, zagrania w grę matematyczną oraz wzięcia udziału w zabawach sportowych i wspólnych tańcach.

Podczas Pikniku Rodzinnego – Cała Polska czyta dzieciom – ogłoszono również wyniki Konkursu poetyckiego, zorganizowanego przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Łowiczu pt.: Zdrowie psychiczne życie magiczne.

Komisja Konkursowa wyłoniła następujące miejsca uczniów biorących udział w Konkursie:

– w kategorii szkół podstawowych

I miejsce – Magdalena Królik – Szkoła Podstawowa w Jamnie

II miejsce – Paulina Mońka – Szkoła Podstawowa w Wygodzie

III miejsce – Paweł Płacheta – Szkoła Podstawowa w Gągolinie Południowym

Wyróżnienie – Agata Bura – Szkoła Podstawowa w Gągolinie Południowym

– w kategorii gimnazjum

I miejsce – Marta Śliżewska- Publiczne Gimnazjum im. Józefa Chełmońskiego w Zespole Szkół Publicznych w Błędowie

II miejsce – Diana Wyszogrodzka – Gimnazjum Nr 2 w Dzierzgówku

Dyrektor Poradni mgr Beata Świeszkowska i mgr Izabela Pawluk – organizator Konkursu wręczyły nagrody i dyplomy laureatom oraz podziękowania nauczycielom, którzy przygotowali swoich uczniów do Konkursu.

 

{gallery}005{/gallery}

Skip to content